HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Spełnij marzenia o własnym biznesie

Spełnij marzenia o własnym biznesie

 

Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK rozpoczęło współpracę z Fundacją Przedsiębiorczy Toruń i ekosystemem Fundacji – w tym z Toruńskim Inkubatorem Przedsiębiorczości.

Realizując wspólne cele już dziś zachęcamy wszystkich członków społeczności akademickiej do przetestowania pomysłu na swoją firmę w ramach projektu ”Spełnij marzenia o własnym biznesie”.

Do wzięcia  udziału w projekcie zachęcamy przede wszystkim studentów ostatniego roku studiów. Uczestnicy projektu przejdą całą drogę „od pomysłu do własnego biznesu” pod parasolem inkubatora. Pierwszą najistotniejszą formą wsparcia jest diagnoza uwzględniająca czynnik osobowy. W drugim etapie zostanie zaplanowana i zrealizowana całkowita zmiana życia zawodowego, poprzez zmianę mentalności w kierunku przedsiębiorczości i aktywnego działania w celu podnoszenia swoich kompetencji. Projekt zapewnia przedsiębiorczym osobom pomoc w rozwinięciu firmy oraz bon na 10 tys zł.

Więcej informacji na:

https://iptorun.pl/

https://www.facebook.com/pg/CPATTUMK/posts/

plakat- spełnij marzenia o własnym biznesie - na górze grafika, odcienie fioletu, zarys człowieka stojącego na górze, z rękami uniesionymi do góry, poniżej tekst dot. projektu