ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIGO 2021/2022 W ENGLISH DIVISION

W piątek 1 października odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku akademickiego w Centrum Kształcenia w Języku Angielskim. W tym roku swoją akademicką przygodę rozpocznie z nami prawie 100 studentów z różnych krajów.

Podczas uroczystości, która odbyła się w auli Biblioteki Medycznej przy zachowaniu reżimu sanitarnego, studenci pierwszego roku wysłuchali przemówienia Dyrektora Centrum, profesora Jawienia. Na ceremonii pojawili się również studenci starszych lat, którzy opowiedzieli o swoich doświadczeniach w Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Po spotkaniu, nowo przyjęci studenci udali się na krótki spacer po terenie Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. Antoniego Jurasza i najważniejszych budynkach Uniwersytetu.

Wszystkim nowym studentom życzymy sukcesów akademickich i wspaniałych chwil spędzonych w Bydgoszczy!

prof. A. Jawień Studenci English Division w sali wykładowej
Studenci English Division w sali wykładowej Studenci English Division w sali wykładowej

Studenci English Division - zdjęcie grupowe