Forum Przedsiębiorczości Akademickiej

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej

 

Szanowni Państwo!

Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w Forum Przedsiębiorczości Akademickiej, które odbędzie się w ramach Forum Inteligentnego Rozwoju dnia 29. września 2021 r.  w hotelu Copernicus w Toruniu.

Tematyka tegorocznej konferencji będzie poświęcona aktualnym trendom w przemyśle, transferowi wiedzy, komercjalizacji wyników badań naukowych oraz ochronie własności intelektualnej. Forum rozpocznie się wystąpieniem gościa specjalnego - profesora Jacka Jemielitego, twórcy metody mRNA, który opowie o drodze wynalazku z laboratorium na rynki całego świata (blaski i cienie komercjalizacji). Panel Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej odpowie na kluczowe pytanie, które pojawia się podczas powstawania własności intelektualnej – „Patentować czy nie patentować?”.  Z kolei dr inż. Jarosław Mirkowski wyjaśni, w jaki sposób firmy wykorzystują niewystarczająco zabezpieczone wyniki prac badawczych. Dodatkowo przyjrzymy się trendom na rynku oraz nowej odsłonie uczelni w regionie - Politechnice Bydgoskiej.

Udział w konferencji jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników.

Rejestracja na wydarzenie: https://irforum.pl/rejestracja/

 

pdfProgram konferecji777.9 KB

 Forum Przedsiębiorczości Akademickiej logo, pod spodem 3 osoby: Dr hab. Jacek Jemielity, prof. UW, Dr Piotr Zakrzewski, Z-ca Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej, dr inż. Jarosław Mirkowski