Nabór do YUFE Student Journey

Nabór do YUFE Student Journey

 

Chcesz studiować w międzynarodowym środowisku? Zgłoś się do programu YUFE Student Journey.

YUFE daje możliwość jednoczesnego studiowania na 10 europejskich uniwersytetach. Pozwala połączyć akademickie wysiłki z kursami językowymi i szkoleniami zawodowymi, umożliwia również angażowanie się w inicjatywy obywatelskie i społeczne, takie jak wolontariat czy aktywność w Help Desks.

Udział w YUFE Student Journey pozwala dążyć do doskonałości w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Rekrutacja do kolejnej edycji YUFE Student Journey rozpoczęła się 16 września 2021 r. Ponieważ program nadal jest w fazie pilotażowej, status studenta/studentki YUFE będzie mogło ubiegać się maksymalnie 45 osób z każdej z uczelni partnerskich.

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem portalu studenckiego YUFE na odnowionym wirtualnym kampusie YUFE. Nabór potrwa do 7 października 2021 r. do 23:59 lub do wyczerpania limitu 45 aplikacji. Po zakończeniu okresu składania wniosków komisja selekcyjna wybierze 30 osób z każdej uczelni, w oparciu o ich motywację do udziału w YSJ.

Program adresowany jest do zainteresowanych studiujących co najmniej na drugim roku studiów I stopnia, znających język angielski na poziomem B2 lub wyższym*. Za pośrednictwem Wirtualnego Kampusu YUFE należy przesłać swoje dane, list motywacyjny i podpisać odpowiednią umowę.

Przygotowując list motywacyjny, należy w maksymalnie 150 słowach odpowiedzieć na poniższe pytania:

  1. Co sprawia, że ​​uczestnictwo w YUFE jest dla Ciebie ważne i co wniesiesz do YUFE?
  2. Jak program YUFE zmieni twoje doświadczenie w nauce? Podaj kilka konkretnych przykładów zmian, których oczekujesz.
  3. Jakie masz plany po ukończeniu uniwersytetu i jak YUFE może przyczynić się do realizacji tych planów?

Sprawdź całą ofertę YUFE Student Journey:

Prześlij swoje zgłoszenie za pośrednictwem portalu studenckiego YUFE (upewnij się, że najpierw masz konto na kampusie wirtualnym YUFE)

Sprawdź katalog w wirtualnym kampusie YUFE ›

Przeczytaj więcej o podróży studenckiej YUFE:

Ulotka informacyjna

* Osoby studiujące na studiach licencjackich z University of Essex muszą mieć wynik co najmniej 50 z pierwszego roku studiów, a studenci z Universidad Carlos III de Madrid - minimalną średnią ocen 6/10 z poprzedniego roku akademickiego.

 Baner z logo yufe