Do zobaczenia w październiku!

Do zobaczenia w październiku!

 

List Prorektorów w sprawie nowego roku akademickiego.

Szanowni Państwo,

Drogie Studentki i Doktorantki, Drodzy Studenci i Doktoranci,

z radością i nadzieją czekamy na początek nowego roku akademickiego. Bardzo się cieszymy, że od października znów zobaczymy Was w miasteczku akademickim, w salach wykładowych i bibliotekach. Zarówno nasz Uniwersytet jako instytucja, jak i my wszyscy – pracownicy, studenci, doktoranci – zdobyliśmy cenne doświadczenia w trudnym czasie pandemii. Wykorzystamy je z pewnością w nowym roku akademickim.          

Chcemy Was zapewnić, że dokładamy starań, żeby Wasz powrót był bezpieczny. Uruchomiliśmy Ośrodek Wsparcia i Rozwoju Osobistego, którego specjaliści pozostają do Waszej dyspozycji. Niezależnie od tego chcemy Was prosić o śmiałe zwracanie się do kadry Wydziałów, pracowników administracji lub bezpośrednio do nas z wszystkimi Waszymi wątpliwościami i pomysłami dotyczącymi funkcjonowania naszej Uczelni w tym wymagającym czasie. Wasze zdanie jest dla nas niezwykle cenne.

Drodzy Państwo,

jesteśmy przekonani, że stosując się do zasad i wytycznych sformułowanych przez JM Rektora prof. Andrzeja Sokalę oraz Kanclerza dr. Tomasza Jędrzejewskiego będziemy w stanie kolejny rok akademicki przepracować wspólnie, na terenie Uniwersytetu. Życzymy Wam realizacji wszystkich Waszych planów i spełnienia wszystkich Waszych oczekiwań. Niech nadchodzący rok akademicki będzie dla Was dobry, szczęśliwy i pomyślny!  

Do zobaczenia!

Z serdecznymi pozdrowieniami i wyrazami szacunku

Prof. dr hab. Beata Przyborowska,
Prorektor ds. studenckich

Prof. dr hab. Przemysław Nehring,
Prorektor ds. kształcenia

Troje ludzi podczas zajęć na uniwersytecie