XXX edycja Medycznej Środy wraca po wakacjach

Zakończyliśmy właśnie XXIX edycję Medycznej Środy, która tym razem z racji pandemii debiutowała w Internecie. Nie chcieliśmy rezygnować z tradycji, która trwa nieprzerwanie od 2007r., dlatego postanowiliśmy dalej dzielić się z publiką, dokonaniami naszych naukowców. Okazuje się, że forma online zyskała swoich odbiorców, a my zwyczajowo co środę emitujemy jej kolejne odcinki.

Przypominamy, że adresatem wykładów jest starsze jak i młodsze pokolenie, które niejednokrotnie wiąże swoją przyszłość z zawodami medycznymi. Cykl prelekcji cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od niemal czternastu lat, co niewątpliwie przyczynia się do promocji naszej Uczelni.

Cieszymy się, że od tylu lat z powodzeniem możemy dzielić się wiedzą i już dziś zapraszamy na kolejną jubileuszową XXX edycję MŚ!

Tymczasem, tych którzy chcieliby zobaczyć dotychczasowe MŚ zapraszamy na:

YouTube → Playlista: Medyczna Środa XXIX edycja online.

Medyczne Środy można oglądać bez konieczności tworzenia konta czy rejestracji!