Konferencja „Terapie Celowane Molekularnie w Onkologii”

Konferencja „Terapie Celowane Molekularnie w Onkologii”

SKN Hematologii i Transplantacji Szpiku UMP serdecznie zaprasza wszystkich na konferencję studencką „Terapie Celowane Molekularnie w Onkologii, która odbędzie się 17 kwietnia 2021 o godzinie 14:00 na platformie clickmeeting.com. Konferencja jest skierowana przede wszystkim do studentów oraz młodych lekarzy ze wszystkich zakątków Polski. 

Celem sympozjum jest pogłębienie wiedzy na temat nowoczesnego leczenia chorych onkologicznych oraz hematoonkologicznych w oparciu o wiedzę i doświadczenie wybitnych specjalistów. Udział w konferencji jest całkowicie bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników. Formularz do zapisów zostanie opublikowany na naszym wydarzeniu na facebooku: https://www.facebook.com/events/2955384851364036

W trakcie konferencji prelegenci przybliżą uczestnikom strategie leczenia ukierunkowanego na konkretny cel molekularny oraz perspektywy ich zastosowania w zespołach limfo- i mieloproliferacyjnych, szpiczaku plazmocytowym, raku nerki, czerniaku oraz raku płuca. Dowiemy się również, jaką role odgrywa technologia NGS w poszukiwaniu nowych celów terapii.
 

Komitet Organizacyjny Konferencji „Terapie Celowane Molekularnie w Onkologii” 2021
SKN Hematologii i Transplantacji Szpiku Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu