Rekrutacja do Programu TABMED

W związku z uruchomieniem Programu TABMED – Torun and Bydgoszcz Medical Summer Program zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Programu i do rozważania aktywnego udziału.

Celem Programu TABMED, będącego częścią Projektu TSSP 2021 - Torun Students Summer Program, jest aktywne uczestnictwo studentów zagranicznych w badaniach naukowych prowadzonych w Państwa jednostkach. Czas trwania staży to jeden miesiąc w okresie lipiec-sierpień 2021 r. Każdy pracownik naukowy z minimum stopniem doktora może zostać opiekunem stażysty zgłaszając projekt do dnia 09.04.2021 r.

Szczegóły dotyczące Programu TABMED znajdują się w załączonym Regulaminie oraz na stronach internetowych www.tssp.umk.pl oraz www.umk.pl/idub/letnie. Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mailowy tabmed@umk.pl.

pdfTABMED158.3 KB
pdfRegulamin272.16 KB