Rodzaje badań naukowych – ich zalety i ograniczenia

Szanowni Studenci, serdecznie zapraszamy na cykliczne spotkania online w ramach „Studenckiego wtorku z nauką”.  Prelegentami spotkań są nauczyciele akademiccy, czynnie zaangażowani w działalność naukową uczelni, a poruszana tematyka obejmie m.in. podstawy działalność badawczej, kierunki rozwój naukowego oraz możliwości wsparcia finansowego projektów studenckich.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 16.03.2021r. o  godz.19.00,
Temat: Rodzaje badań naukowych – ich zalety i ograniczenia - dr Krzysztof Szwed, Katedra Neuropsychologii WNoZ.

Link do rejestracji: https://wnozcmumk.clickmeeting.com/rodzaje-badan-naukowych-ich-zalety-i-ograniczenia-dr-krzysztof-szwed-wnoz-cm-umk/register

Harmonogram oraz zapisy znajdują się na stronie internetowej Wydziału Nauk o Zdrowiu CM >>

Zota Kartka Ojciec Tata Uznanie Post na Facebook