Komunikat w sprawie szczepień studentów i pracowników CM UMK z dn. 3 marca

Studenci i pracownicy Collegium Medicum

Szanowni Państwo

Otrzymaliśmy informację z SU Nr 1, że przydzielono nam  240 szczepionek AstraZeneca. Ci z Państwa, którzy nie mają jeszcze ustalonych terminów szczepień, prosimy o zgłoszenie się pod nr 52 585 3606 i 52 585 3607, w godzinach 8:00 do 15:00, w dniach roboczych. Rejestracja będzie prowadzona do wyczerpania puli dostępnych w danym dniu szczepionek, i wznowiona po otrzymaniu nowych szczepionek, do zakończenia szczepień wszystkich uprawnionych studentów i pracowników Collegium Medicum.

Jednocześnie informuję, że nie prowadzimy rejestracji do drugiej dawki szczepienia, bowiem ten termin ustala Szpital węzłowy w trakcie podawania pierwszej dawki.

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk

Dziekan Wydziału Lekarskiego