Komunikat dotyczący szczepień z dnia 03.02.2021 r.

Szanowni Państwo,
Pracownicy i Studenci Collegium Medicum,

informuję, że Narodowy Fundusz Zdrowia wstrzymał szczepienia pierwszą dawką szczepionki pracowników i studentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika należących do grupy zero, do dnia 14.02.2021r.
Powodem jest niewystarczająca liczba szczepionek dostarczanych do szpitali węzłowych.
Pracownicy i studenci, którzy otrzymali już pierwszą dawkę, będą szczepieni zgodnie z wcześniejszym ustalonym przez szpital węzłowy terminem.
Telefoniczna rejestracja do szczepień zostanie wznowiona natychmiast po uzyskaniu takiej informacji ze szpitali węzłowych, a wiadomość zostanie przekazana Państwu za pośrednictwem strony Collegium Medicum oraz wydziałowych.

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk
Dziekan Wydziału Lekarskiego