Komunikat z dnia 19.01 w sprawie szczepień studentów CM UMK

Szanowni Państwo

Jak zapewne Państwo wiecie z informacji medialnych, już po ukazaniu się poprzedniego komunikatu z dnia 15.01.2021 Ministerstwo Zdrowia znacznie ograniczyło dostawy szczepionek do szpitali węzłowych. W rezultacie SU Nr 1 wstrzymał do odwołania szczepienia studentów i pracowników CM UMK, a SU Nr 2 zmniejszył ich liczbę.

W związku z tym zmuszeni jesteśmy wstrzymać e-rejestrację do szczepień, zapowiedzianą w poprzednim komunikacie i  zaplanowaną na 21.01.2021. Ponieważ liczba przydzielanych nam możliwości szczepień zmienia się codziennie, i ich planowanie w dłuższym okresie jest obecnie niemożliwe, będziemy indywidualnie przekazywać Państwu wezwanie do szczepienia, wraz z informacją o miejscu i dacie.

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk

Dziekan Wydziału Lekarskiego