HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

WAŻNE – SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19 DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW COLLEGIUM MEDICUM

WAŻNE – SZCZEPIENIA PRZECIWKO COVID-19 DLA STUDENTÓW I PRACOWNIKÓW COLLEGIUM MEDICUM

 

Szanowni Państwo,

Rozpoczynamy szczepienia studentów i pracowników CM UMK.

Szczepienia będą wykonywane w:

·         Szpitalu Uniwersyteckim Nr 1 im. dr A. Jurasza, ul. M. Skłodowskiej-Curie 9.85-094 Bydgoszcz,  Budynek G (budynek, w którym mieszczą się Kliniki Psychiatrii, Dermatologii i Geriatrii), wejście D.

·         Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. Biziela, ul. Kornela Ujejskiego 75, 85-168 Bydgoszcz, Budynek Główny Szpitala, wejście główne, Administracja Szpitala, Sala Konferencyjna

Szczepienia w SU nr 1 rozpoczną się w poniedziałek, 11.01.2021, a w SU nr 2 we wtorek, 19.01.2021.

Losowo wybrana grupa studentów oraz pierwsza grupa najstarszych pracowników CM UMK zostanie zawiadomiona indywidualnie (mailowo lub telefonicznie) o miejscu i terminie szczepień w poniedziałek 11.01. i i wtorek 12.01.

Rejestracja na terminy szczepień w kolejnych dniach w SU Nr 1 i wszystkie terminy w SU nr 2 będzie się odbywała przez e-terminarz, który zostanie umieszczony w poniedziałek, 11.01.2021 na głównej stronie www Collegium Medicum. 

Przypominam, że ustalenie terminu szczepienia jest możliwe tylko dla osób, które wcześniej zarejestrowały gotowość do szczepienia i są studentami, pracownikami Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Proszę pobrać i wypełnić kwestionariusz, a następnie przedstawić lekarzowi bezpośrednio przed szczepieniem.

Apeluję też do wszystkich Państwa o dyscyplinę i zgłaszanie się do punktu szczepień w ustalonym i zarezerwowanym terminie.

Prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk

Dziekan Wydziału Lekarskiego

pdfKwestionariusz85.76 KB