HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Inkubator Innowacyjności: granty badawcze do zdobycia

Inkubator Innowacyjności: granty badawcze do zdobycia

Ruszył nabór wniosków o granty badawcze w ramach projektu "Inkubator Innowacyjności UMK_4.0" realizowanego przez Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości w konsorcjum z Centrum Transferu Technologii UMK Sp. z o.o. w Toruniu.

Celem projektu jest wsparcie pracowników naukowych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w promowaniu i komercjalizacji wyników badań naukowych oraz prac rozwojowych.

Kwota grantu na badania naukowe i prace rozwojowe może wynieść nawet 100 tys. zł netto. Dofinansowanie można przeznaczyć zarówno na prowadzenie prac przedwdrożeniowych, w tym dodatkowe testy laboratoryjne lub dostosowanie wyników prac B+R do potrzeb zainteresowanego nabywcy; zakup  materiałów i surowców oraz drobnego wyposażenia laboratoryjnego, oprogramowania i licencji na oprogramowanie, jak i promocję oferty technologicznej oraz udział w wystawach i targach typu "science to business".

W tej edycji projektu pracownicy naukowi mogą liczyć na wsparcie już na etapie aplikowania, uczestnicząc w konsultacjach z brokerami innowacji.

Projekt "Inkubator Innowacyjności UMK_4.0" realizowany jest w ramach programu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pn. "Inkubator Innowacyjności 4.0" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (Działanie 4.4.).

Szczegółowe informacje i niezbędne dokumenty dostępne są na stronie Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości.