Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2019

Logo Bezpieczny Szpital Przyszłości - InspiracjeSzpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy znalazł się w gronie laureatów konkursu Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2019.

24 września 2020r. w Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, podczas uroczystej Gali poprzedzonej debatą „Zdrowie Polaków”, ogłoszono wyniki trzeciej edycji Konkursu Bezpieczny Szpital Przyszłości – Inspiracje 2019. Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy zdobył trzecie miejsce w kategorii „Innowacyjny Szpital” i  szóste miejsce w kategorii „Bezpieczeństwo i redukcja zdarzeń niepożądanych, ze szczególnym uwzględnieniem zakażeń szpitalnych” oraz tytuł finalisty w kategorii „Profilaktyka i popularyzacja zdrowego stylu życia”.

Gratulujemy!