Konkurs fotograficzny „Niezwykły świat roślin leczniczych” rozstrzygnięty

W 2020 roku odbyła się VIII edycja konkursu fotograficznego „Niezwykły świat roślin leczniczych”, który organizowany jest przez Studenckie Koło Naukowe Botaniki Farmaceutycznej. Tegoroczna edycja była skierowana do studentów i pracowników Collegium Medicum UMK i wzięło w niej udział 17 uczestników. W ramach konkursu nadesłano łącznie 42 fotografie. Ostatecznie jury wyłoniło 4 zwycięskie fotografie.

I miejsce ex aequo:

mgr inż. Magda Lewandowska, Dziekanat Wydziału Lekarskiego

Kamila Pośpieszyńska, studentka II roku farmacji

miejsce:

Mateusz Wiebskowski, student I roku farmacji

miejsce:

Agnieszka Dębińska
, studentka IV roku farmacji

Dodatkowo, nalży zaznaczyć, że dwie pozostałe fotografie nadesłane przez Panią mgr inż. Magdę Lewandowską, uzyskały wysoką liczbę punktów.

Laureatom gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przesłane fotografie! Zwycięzców poinformujemy o terminie i sposobie wręczenia nagród.

Zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku!

I miejsce Kamila Popieszyska
I miejsce Kamila Pośpieszyńska, studentka II roku farmacji, punkty 60/80
I miesjce Magda Lewandowska
I miejsce mgr inż. Magda Lewandowska, Dziekanat Wydziału Lekarskiego, punkty 60/80