Zaproszenie na konferencję on-line „Świadoma Mama”

Zaproszenie na konferencję on-line „Świadoma Mama”

9 lipca br., w ramach ogólnopolskiej kampanii „Świadoma Mama”, planowana jest bezpłatna konferencja on-line kierowana do obecnych i przyszłych rodziców, obejmująca swoim zasięgiem Polskę Północno-Wschodnią.

Do grona prelegentów zaproszono m.in. lek. Martę Sekielską-Domanowską z Kliniki Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy.

Projekt Świadoma Mama od 2010 roku pomaga wszystkim rodzicom świadomie wychowywać i najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich dzieci. W ramach akcji organizowane są przede wszystkim bezpłatne, ogólnopolskie konferencje i warsztaty. Występują na nich lokalni lekarze i specjaliści — fizjoterapeuta uroginekologiczny, położna, logopeda, ginekolog czy doradca chustonoszenia, którzy poruszają top tematy, a także odpowiadają na pytania rodziców.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji planowanej na 9 lipca br. zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz rejestracji na stronie poświęconej konferencji

fot. lek. Marta Sekielska-Domanowska

  dr Sekielska