Życzenia dla Maturzystów

Już za chwilę po raz ostatni wejdziecie do swoich szkół, zasiądziecie w szkolnych ławkach i po raz ostatni napiszecie egzamin.
Będzie to najważniejszy egzamin w Waszym życiu.
To od jego wyników zależy kim zostaniecie i jaką drogą dalej pójdziecie.
Trzymamy za Was kciuki i wierzymy, że tematy będą wymarzone a zadania bardzo proste 🍀

Słowa wsparcia przesyła Wam również Prorektor ds. Collegium Medicum – prof. dr hab. Jacek Manitius:

Drodzy Maturzyści!!!

Przed Wami bardzo ważne dni – czas zarówno uwieńczenia Waszej ciężkiej pracy, jak i  ukształtowania kolejnych lat życia.

Dlatego też, życzę Wam przysłowiowego „połamania piór” podczas Egzaminu Dojrzałości.

Jestem pewien, że wiedza, którą systematycznie zdobywaliście w ostatnich latach swojej edukacji, przy odrobinie wysiłku i kreatywności, przyniesie oczekiwane efekty i zagwarantuje Wam sukces oraz otworzy drzwi do wymarzonej Uczelni.

Z radością powitam Was w murach Collegium Medicum im. Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu.

Trzymam kciuki za Was i za Wasz sukces.

Prof. dr hab. Jacek Manitius

Prorektor ds. Collegium Medicum