Stypendia Rektora za publikacje

JM Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika przyznał kolejne stypendia za najwyżej punktowane publikacje.

Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn wyróżnił stypendiami naukowców (autorów indywidualnych i zespoły), których publikacje uzyskały 200 lub 140 punktów według wykazu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Stypendia za publikację 200-punktową otrzymali pracownicy naukowi z Collegium Medicum UMK:

1.    prof. dr hab. Sławomir Jeka (udział 100%),  z Wydziału Nauk o Zdrowiu;

2.    dr hab. Cezary Skobowiat (udział 100%) z Wydziału Farmaceutycznego.

Stypendia i dyplomy za publikację 140-punktową otrzymali autorzy prac z Collegium Medicum UMK:

1.    dr hab. Michał Wiciński, prof. UMK (udział 75%), dr Maciej Socha (udział 5%), dr Bartosz Malinowski (udział 10%), dr hab. Maciej Słupski, prof. UMK (udział 5 %), dr hab. Katarzyna Pawlak-Osińska, prof. UMK (udział 5%) z Wydziału Lekarskiego.

2.    dr hab. Michał Wiciński, prof. UMK (udział 50%), Karol Górski (udział 30%), dr hab. Maciej Słupski, prof. UMK (udział 5%), dr hab. Katarzyna Pawlak-Osińska, prof. UMK (udział 5%). dr Bartosz Malinowski (udział 10%) z Wydziału Lekarskiego.

3.    dr hab. Michał Wiciński, prof. UMK (udział 50%), mgr Ewelina Sawicka (udział 30%), mgr Jakub Gębalski (udział 5%), dr Bartosz Malinowski (udział 15%) z Wydziału Lekarskiego.

4.    dr hab. Michał Wiciński, prof. UMK (udział 35%), mgr Jakub Gębalski (udział 35%),   dr hab. Maciej Śniegocki, prof. UMK (udział 5%), dr hab. Paweł Szychta, prof. UMK (udział 5%), mgr Ewelina Sawicka (udział 5%), dr Bartosz Malinowski (udział 10%) z Wydziału Lekarskiego, dr Marta Podhorecka (udział 5%) z Wydziału Nauk o Zdrowiu.

5.    dr hab. Artur Słomka, prof. UMK  (udział 100%) z Wydziału Farmaceutycznego

6.    dr hab. Artur Słomka, prof. UMK  (udział 95%), prof. dr hab. Ewa Żekanowska, (udział 5%) z Wydziału Farmaceutycznego.

7.    dr hab. Michał Wiciński, prof. UMK (udział 80%), dr Magdalena Nowaczewska (udział 5%), dr Bartosz Malinowski (udział 15%) z Wydziału Lekarskiego

8.    mgr Łukasz Kaźmierski (udział 30%), dr hab.  Anna Bajek, prof. UMK (udział 40%) z Wydziału Lekarskiego

9.    dr hab. Przemysław Paradowski, prof. UMK  (udział 20%) z Wydziału Nauk o Zdrowiu, prof. dr hab. Grażyna Odrowąź-Sypniewska, (udział 80%) z Wydziału Farmaceutycznego.

10. dr Jan Adamowicz (udział 75%), dr Tomasz Kloskowski (udział 8%), mgr Monika Buhl (udział 2%), mgr Daria Balcerczyk (udział 2%). dr Maciej Gagat (udział 2%), dr hab. Dariusz Grzanka, prof. UMK (udział 2%), dr hab. Marta Pokrywczyńska, prof. UMK (udział 5%), prof. dr hab. Tomasz Drewa (udział 4%) z Wydziału Lekarskiego

11. prof. dr hab. Sławomir Jeka (udział 100%),  z Wydziału Nauk o Zdrowiu.

12. dr hab. Artur Słomka, prof. UMK  (udział 100%) z Wydziału Farmaceutycznego

13. dr hab. Iwona Świątkiewicz, prof. UMK (udział 100%),  z Wydziału Lekarskiego

14. dr Inga Dziembowska (udział 100%) z Wydziału Farmaceutycznego.