Narodowe Centrum Nauki zaprasza na szkolenia on-line pt. “Szkolenie dla Wnioskodawców”.
Szkolenia obejmą: ofertę konkursową NCN, ograniczenia w składaniu wniosków, opis dokumentacji konkursowej, opis procesu oceny, konstrukcję wniosku i rozliczenie projektu. Na szkolenie należy się wcześniej zarejestrować, klikając w odpowiedni link z listy poniżej.
Limit miejsc to 500 osób na każdą grupę.
Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenia odbędą się w następujących terminach:

- 1 czerwca 2020 r. w godzinach 10-13 - szkolenie dla wszystkich zainteresowanych, które poprowadzi dr Marta Buchalska
link do rejestracji >>

- 2 czerwca 2020 r. w godzinach 10-13 – szkolenie dla osób z grupy nauk ścisłych i technicznych, które poprowadzi dr Marta Buchalska
link do rejestracji >>

- 3 czerwca 2020 r. w godzinach 10-13 - szkolenie dla osób z grupy nauk o życiu, które poprowadzi dr n med. Monika Pobiega
link do rejestracji >>

- 4 czerwca 2020 r. w godzinach 15-18 - szkolenie dla osób z grypy nauk humanistycznych, społecznych i o sztuce, które poprowadzą dr Małgorzata Jacobs oraz Ulana Gocman
link do rejestracji >>

Informacje na temat szkoleń znajdują się również na stronie >>

Zachęcamy do przeglądania strony Aktualności Działu Nauki >> oraz strony Działu Nauki CM >> (dla naukowców z Collegium Medicum) gdzie znajdą Państwo najważniejsze informacje dotyczące badań naukowych.

Zapraszamy!

Narodowe Centrum Nauki zaprasza na szkolenia on-line pt. “Szkolenie dla Wnioskodawców” - foto.