Filmy instruktażowe prosto z Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK

Na czym polega drenaż opłucnej, jak wykonać kaniulację tętnicy i czym jest wkłucie doszpikowe – tego wszystkiego i wiele więcej dowiecie się oglądając filmy instruktażowe, które zostały nagrane w Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK.

Nagrania powstały w ramach projektu „Nauczanie symulacyjne drogą rozwoju dydaktyki medycznej w Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020.

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na oficjalny kanał uczelni w serwisie YouTubePlaylista Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK.

FE Wiedza Edukacja Rozwoj rgb 1