Prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska kandydatem na prorektora ds. Collegium Medicum

Prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska kandydatem na prorektora ds. Collegium Medicum

Komisja Wyborcza Uniwersytetu ogłosiła kandydatkę na prorektora ds. Collegium Medicum na kadencję 2020-2024.

W wyniku przeprowadzonego w dniu 27 kwietnia 2020 r. głosowania, kandydatem na prorektora ds. Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu na kadencję 2020-2024 została wybrana prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska z Wydziału Nauk o Zdrowiu.

Prof. Kornatowska w swoim programie wyborczym zwróciła szczególną uwagę na konieczność integracji wszystkich wydziałów Collegium Medicum z jednoczesnym uwzględnieniem ich odrębności. Ponadto w swojej wizji rozwoju Collegium Medicum uwzględnia strategię Uniwersytetu Badawczego i wiążących się z nią ambicji na poprawę warunków badawczo-dydaktycznych, klinicznych i wdrażania ambitnego programu inwestycyjnego. Pełny program wyborczy prof. Kornatowskiej można znaleźć na podstronie związanej z tegorocznymi wyborami.

pdfTreść uchwałySzanowni Państwo,

Członkowie Społeczności Akademickiej

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy,

 

bardzo serdecznie dziękuję Państwu za udział w wyborach, wysoką frekwencję i oddane na mnie głosy poparcia jako kandydata do pełnienia funkcji Prorektora ds. Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy.

Jestem niezmiernie wdzięczna, że obdarzyliście mnie Państwo zaufaniem, co utwierdza mnie w przekonaniu, że wysoko oceniacie moją dotychczasową działalność: organizacyjną, naukową i dydaktyczną.

Zdają sobie sprawę z odpowiedzialności jaka na mnie spoczywa.

Dołożę wszelkich starań, żeby nie zawieść udzielonego poparcia i zaufania.

Pozostaję do Państwa dyspozycji, licząc na pomoc, zrozumienie i dobrą współpracę.

 

Z wyrazami szacunku i poważania

Kornelia Kędziora - Kornatowska