Erasmus + rekrutuje!

Drodzy Studenci!

Na pewno z niecierpliwością czekaliście na informację o rekrutacji na wyjazdy w ramach Programu Erasmus+!!!

Z przyjemnością informujemy, że od 3 lutego do 16 marca 2020 r. czekamy na Wasze zgłoszenia na wyjazdy na studia w roku akademickim 2020/21.

Jakie dokumenty dostarczyć do Działu Projektów i Współpracy Międzynarodowej CM?

1.            Wypełniony i podpisany wniosek online w wersji wydrukowanej (samo wypełnienie wniosku online nie jest 'złożeniem wniosku')

2.            Zaświadczenie (z dziekanatu) o uzyskanej średniej ze wszystkich zakończonych etapów studiów (wraz z ocenami niedostatecznymi)

Szczegóły dotyczące terminów egzaminów językowych wkrótce na naszej stronie!

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej

Masz pytania? Zadzwoń (52) 585 3337, napisz aleksandra.laskowska@cm.umk.pl lub przyjdź do naszego biura na Jagiellońskiej, budynek A, pokój 20 (wejście od ul 3 maja).

Przy okazji przypominamy, że rekrutacja na praktyki w ramach Programu Erasmus+ jest ciągła (nie ma ostatecznego terminu).

Logo Programu Erasmus+