Pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP

Szanowni Państwo,

premier Mateusz Morawiecki wprowadził swoim zarządzeniem nr 6 z dnia 17.01.2020 r. pierwszy stopień alarmowy ALFA i ALFA-CRP na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a na obszarze województwa małopolskiego dodatkowo drugi stopień alarmowy BRAVO.

Wprowadzone stopnie alarmowe będą obowiązywały od czwartku 23 stycznia 2020 r. (od godz. 00:01) do środy 29 stycznia 2020 r. (do godziny 23:59).

Decyzję podjęto w związku z uroczystościami upamiętniającymi 75. rocznicę wyzwolenia niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady Auschwitz-Birkenau.

W związku z powyższym wszystkich pracowników, doktorantów i studentów Collegium Medicum zobowiązuje się do zachowania zwiększonej czujności, a także natychmiastowego powiadamiania przełożonych o stwierdzonych stanach odbiegających od normy.