Manekin jak żywy w edukacji studenta

06 listopada br. o godz. 18:00 zapraszamy osoby zainteresowane poszerzaniem medycznych horyzontów na wykład mgr Zofii Tekień-Jankowskiej, lic. Miłosza Wardzińskiego i mgr. Wojciecha Kaczmarka pt. „Manekin jak żywy” w ramach cyklu ogólnodostępnych wykładów popularnonaukowych „Medyczna Środa”.

Podczas wykładu prelegenci przedstawią innowacyjną formę edukacji medycznej realizowaną w Centrum Symulacji Medycznych.  Opowiedzą o możliwościach symulatora wysokiej wierności Simman 3g. Uczestnicy spotkania będą mogli osobiście doświadczyć jak symulator odzwierciedla funkcje życiowe człowieka i jak reaguje na odpowiednie działania terapeutyczne.

Na wykład zapraszamy do budynku Wydziału Farmaceutycznego (ul. dr. A. Jurasza 2 w Bydgoszczy) do auli 35 mieszczącej się na parterze. Spotykamy sie o godzinie 18:00.
Zapraszamy serdecznie
❗️