Stypendia za publikacje dla pracowników Collegium Medicum

JM Rektor UMK prof. dr hab. Andrzej Tretyn przyznał jednorazowe stypendium pracownikom naukowym Collegium Medicum UMK reprezentującym Wydział Lekarski, Katedrę i Zakład Histologii i Embriologii, Katedrę i Zakład Patomorfologii Klinicznej oraz Katedrę Medycyny Sądowej.

Stypendia otrzymali:

• dr Maciej Gagat
  • dr hab. Dariusz Grzanka

za wysoko punktowaną publikację naukową: Letter by Gagat and Grzanka regarding article, "Talin-dependent integrin activation regulates VE-cadherin localization and endothelial cell barrier function” opublikowaną w „Circulation Research”.

(wskaźnik Impact Factor: 15.862, punktacja MNiSW: 50)

• prof. dr hab. Tomasz Grzybowski

za wysoko punktowaną publikację naukową: DNA-based predictive models for the presence of frecklesopublikowaną w Forensic Science International: Genetics”.

(wskaźnik Impact Factor: 4.884, punktacja MNiSW: 45).