European Start-up Days

Studentka Wydziału Farmaceutycznego Collegium Medicum UMK - Dominika Dąbrowska - zaprezentowała pomysł start-upu, zakwalifikowanego do finałowej 100 najciekawszych start-upów podczas European Start-up Days, które odbyły się 14-15 maja 2019r. w Katowickim Spodku. Projekt dotyczy wytwarzania specjalistycznych kosmetyków.

Wydarzenie miało charakter międzynarodowy. Prezentowane były pomysły m. in. z Białorusi, Niemiec, Węgier, Wielkiej Brytanii oraz USA, a wśród nich te dotyczące nauk medycznych, środowiska, budownictwa, transportu, handlu, robotyki czy branży IT.

Dominika jest studentką na kierunku kosmetologia (II stopień), członkiem Studenckiego Koła Naukowego Chemii Kosmetycznej oraz Prezesem Kosmetologicznej Organizacji Studenckiej.