Dzień Wielokulturowy 2019

Dzień Wielokulturowy 2019

Dzień Wielokulturowy 2019

11 maja 2019 studenci English Division zapraszają na Dzień Wielokulturowy, organizowany przez Wielokulturowe Stowarzyszenie Studentów (MSA) – nowopowstałą organizację założoną przez studentów anglojęzycznych.

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12:00-18:00 na terenie Domu Studenckiego nr. 3 przy al. Powstańców Wielkopolskich 46.

Głównym celem wydarzenia jest kształtowanie świadomości międzykulturowej, a także zrozumienia i szacunku wobec odmiennych kultur, światopoglądów i tradycji, których przedstawiciele stanowią integralną część społeczności akademickiej Collegium Medicum UMK.

Dzień Wielokulturowy obejmować będzie ciekawe przedstawienia kulturowe, w tym tańce i śpiew, a także zabawy i quizy dotyczące wiedzy o różnych krajach. Goście będą mieli niepowtarzalną okazję spróbowania potraw i przysmaków z różnych zakątków świata.

Więcej informacji na stronie wydarzenia na Facebooku

(link: https://www.facebook.com/events/260049854886342/)

Wielokulturowe Stowarzyszenie Studentów (MSA) powstało w celu zrzeszenia studentów studiów anglojęzycznych oraz studentów studiujących w ramach programu Erasmus+ w Collegium Medicum UMK, wspierania ich aktywności ponadprogramowej, oraz współpracy z organizacjami studenckimi funkcjonującymi w ramach Uczelni oraz poza nią.

Więcej informacji na stronie MSA na Facebooku 

(link: https://www.facebook.com/Multicultural-Student-Association-280469406131043/)

slajder dzie wielokulturowy