Konferencja "Zdrowie dla Kujaw i Pomorza"

Katedra i Zakład Promocji Zdrowia Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy UMK w Toruniu serdecznie zaprasza na IV Konferencję naukowo - szkoleniową:

"Zdrowie dla Kujaw i Pomorza" Strategie prewencji w chorobach układu sercowo-naczyniowego

Celem konferencji jest wymiana doświadczeń oraz dyskusja na temat profilaktyki chorób układu sercowo - naczyniowego przez naukowe autorytety w tej dziedzinie.

Stanowi ona także jeden z etapów do opracowania strategii profilaktyki tych schorzeń wśród mieszkańców Kujaw i Pomorza. Jest ona także kontynuacją działań zapoczątkowanych w trakcie poprzednich edycji konferencji.

Konferencja odbędzie się 9 maja 2019 roku o godz. 11.00 w Operze Novej w Bydgoszczy.