Z życia Diagnosty Laboratoryjnego - konkurs

ℹ️Studenckie Towarzystwo Diagnostów Laboratoryjnych CM UMK, Prorektor ds. Collegium Medicum - prof. dr hab. Grażyna Odrowąż-Sypniewska oraz firma ALAB mają przyjemność zaprosić wszystkich studentów stacjonarnych Collegium Medicum w Bydgoszczy UMK w Toruniu do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. "Z życia Diagnosty Laboratoryjnego".

Jesteśmy niezmiernie ciekawi jak Waszym zdaniem wygląda przeciętny Dzień Diagnosty?‍??‍? Co on robi? Gdzie pracuje? Czy wykonuje reakcje chemiczne jak prawdziwy naukowiec? A może przeważa jednak siedzenie przy papierach w pracy? Liczymy na Wasze zaangażowanie i kreatywność!
Prace można składać do 2️⃣2️⃣ maja br. włącznie. Wszelkie informacje o szczegółach, regulaminie a także o nagrodach w konkursie ??? znajdziecie na oficjalnej stronie STDL CM UMK .
Zapraszamy do udziału!

Wydarzenie na Facebooku >>

Z życia diagnosty laboratoryjnego - grafika