Poczytam na zdrowie - zbiórka książek i płyt DVD z filmami i bajkami

Ogromny sukces zbiórki materiałów krawieckich pozwala nam wierzyć w powodzenie kolejnej akcji, do której udziału zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego miasta!

Hasłem: Poczytam na zdrowie rozpoczynamy wielką zbiórkę książek i płyt DVD z filmami dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych (w tym dla seniorów).

Biblioterapia
oraz filmoterapia stanowią nieocenioną pomoc jako wsparcie tradycyjnych terapii, ponieważ w znaczny sposób poprawiają samopoczucie pacjentów pomagając zarazem oderwać się od trudów leczenia. Zebrane książki oraz płyty zostaną przekazane na oddziały bydgoskich szpitali.

Książki oraz płyty powinny być nowe, bądź używane ale w bardzo dobrym stanie, bez widocznych śladów użytkowania z uwagi na restrykcje sanitarne, które obowiązują na szpitalnych odziałach.

Zbiórka jest ważna do odwołania, a jej pomysłodawcą jest dr Michalina Radzińska.

Dary prosimy zostawiać w budynku dydaktycznym mieszczącym się przy ulicy Świętojańskiej 20 w Bydgoszczy, z przeznaczeniem dla Zakładu Terapii Zajęciowej i Aktywizacji Społeczno-Zawodowej.

Za Państwa ofiarność, chęć pomocy serdecznie dziękujemy w imieniu swoim i obdarowanych.

budynek dydaktyczny Collegium Medicum ul. Świętojańska