HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Studentki Collegium Medicum laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera

Studentki Collegium Medicum laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera

Dominika Dąbrowska i Patrycja Zawadzka – studentki kierunku kosmetologia prowadzonego na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum zostały laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera. Nagroda została wręczona podczas Welconomy Forum w Toruniu przez Rektora UMK – prof. dr hab. Andrzeja Tretyna oraz dr Jacka Janiszewskiego (Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”).

Dominika i Patrycja są udziałowcami w firmie OncoLABS, której zadaniem jest wprowadzenie na rynek specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych przeznaczonych dla pacjentów onkologicznych. OnkoLABS opracowuje kosmetyki wysokiej jakości, bogate w naturalne i skutecznie działające składniki.

Studentki już od 4 lat działają w SKN Chemii Kosmetycznej, którego opiekunem jest dr Olga Zavyalova (Katedra i Zakład Technologii Chemicznej Środków Leczniczych). 

Serdecznie gratulujemy sukcesu!


foto. Andrzej Romański UMK

Studentki Collegium Medicum UMK laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera - foto. 2   Studentki Collegium Medicum UMK laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera - foto. 3
 5D4 8148