Studentki Collegium Medicum laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera

Dominika Dąbrowska i Patrycja Zawadzka – studentki kierunku kosmetologia prowadzonego na Wydziale Farmaceutycznym Collegium Medicum zostały laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera. Nagroda została wręczona podczas Welconomy Forum w Toruniu przez Rektora UMK – prof. dr hab. Andrzeja Tretyna oraz dr Jacka Janiszewskiego (Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”).

Dominika i Patrycja są udziałowcami w firmie OncoLABS, której zadaniem jest wprowadzenie na rynek specjalistycznych preparatów pielęgnacyjnych przeznaczonych dla pacjentów onkologicznych. OnkoLABS opracowuje kosmetyki wysokiej jakości, bogate w naturalne i skutecznie działające składniki.

Studentki już od 4 lat działają w SKN Chemii Kosmetycznej, którego opiekunem jest dr Olga Zavyalova (Katedra i Zakład Technologii Chemicznej Środków Leczniczych).

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

foto. Andrzej Romański UMK

Studentki Collegium Medicum UMK laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera - foto. 2   Studentki Collegium Medicum UMK laureatkami tegorocznej edycji konkursu „Moja firma” im. prof. Stefana Mellera - foto. 3
 5D4 8148