Z Erasmusem w Getyndze

Wasza koleżanka, Małgosia Pietrych, studentka VI roku Wydziału Lekarskiego właśnie wróciła z półrocznego pobytu na wymianie studenckiej w ramach Programu Erasmus+. Swoje wrażenia i zdjęcia z tej wspaniałej przygody zebrała w poniższej prezentacji:

pdfPrezentacja >>4.95 MB

Rekrutacja na wyjazdy na studia w roku akademickim 2019/20 właśnie dobiegła końca. Ale wkrótce (październik 2019) będzie dodatkowa tura ;-)

Jednak jeśli znacie język niemiecki a Uniwersytet w Getyndze szczególnie przyciągnął Waszą uwagę, macie jeszcze jedną możliwość!

Z Erasmusem w Getyndze - foto

pdfWnioski wyjazdowe >>216.85 KB

Jeśli chcecie podjąć to wyzwanie, przyjdźcie do Działu Projektów i Współpracy Międzynarodowej, aby dowiedzieć się więcej!

Siedziba działu:
ul. Jagiellońska 13, 85-067 Bydgoszcz