Poczuj to i daj poczuć innym - zbiórka materiałów krawieckich

Od 11 do 22 marca br. w Collegium Medicum UMK prowadzona będzie zbiórka materiałów krawieckich w ramach akcji Poczuj to i daj poczuć innym.

Materiały posłużą studentom kierunku terapia zajęciowa do uszycia kołder sensorycznych, które zostaną przekazane pacjentom Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza.

Potrzebne są:
1) materiały krawieckie o wszystkich kolorach, wzorach i strukturze (np.bawełna, filc, polar, atłas, satyna);
2) igły, nici, szpilki, centymetry krawieckie;
3) zamki, guziki, naszywki, wstążki, sznurki, woreczki, koronki, pomponiki;
4) wszystko inne, co z fantazją można naszyć na kołdrę sensoryczną :)

Materiały mogą być używane jednak muszą być czyste i bardzo dobrym stanie.

Zachęcamy wszystkich studentów i pracowników, by poczuli i dali szansę poczuć innym siłę terapeutycznego odziaływania.

Miejsce zbiórki:
Dział Promocji i Informacji CM
ul. M. Curie Skłodowskiej 9
budynek dydaktyczny patomorfologii

Koordynatorem i pomysłodawcą zbiórki jest dr Michalina Radzińska oraz dr Marta Podhorecka (Zakład Terapii Zajęciowej i Aktywizacji Społeczno-Zawodowej).

Zbiórka materiałów krawieckich - foto 2.