Z Erasmusem w Salamance

Wasze koleżankiPatrycja Biskup i Karolina Kuczaba przebywają obecnie na rocznym stypendium w ramach Programu Erasmus+ w hiszpańskim Uniwersytecie w Salamance. Jeśli znacie język hiszpański i chcielibyście przeżyć wspaniałą przygodę, może Uniwersytet w Salamance to Wasza szansa? Przeczytajcie krótką relację koleżanek i nie zwlekajcie z decyzją. Rekrutacja na wyjazdy na studia trwa tylko do 8 marca!

„Z pozytywnych rzeczy to trzeba przyznać, że wszystkie przedmioty są prowadzone bardzo rzetelnie i system nauczania jest kompletnie inny niż w Polsce. Dydaktyka jest na najwyższym poziomie i naprawdę wiele można się nauczyć - teorii ale też praktyki. Wszyscy profesorowie są łatwo dostępni dla studentów i życzliwi. Zajęcia odbywają się na jednym kampusie, co również jest dużym plusem, biorąc pod uwagę małą liczbę przerw między zajęciami. Salamanka oferuje bardzo dużo aktywności specjalnie dla studentów Erasmusa i jest bardzo otwarta na wszystkich przyjeżdżających tak, że każdy może znaleźć coś interesującego dla siebie.”

Patrycja Biskup i Karolina Kuczaba – studentki IV roku kierunku lekarskiego

Foto: Patrycja Biskup i Karolina Kuczaba