Z Erasmusem w czeskim Ołomuńcu

Rekrutacja na studia w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2019/20 trwa tylko do 8 marca br. Jeśli macie wątpliwości co do miejsca wyjazdu, może relacja Waszej koleżanki – Magdaleny Banaś pomoże Wam w podjęciu decyzji?

Z całego serca polecam wszystkim wyjazd w ramach programu Erasmus+. To wspaniała droga do poszerzenia swoich horyzontów. Univerzita Palackého w Ołomuńcu udowodnił, że Czechy to nie tylko piwo i knedliczki, ale także nowoczesne szpitale, lekarze mówiący płynnie po angielsku i uniwersytet, który dba o studentów pod każdym względem. To także niesamowita okazja do nawiązania międzynarodowych przyjaźni (osobiście mieszkałam z dziewczyną z Chin oraz chłopakami z Hiszpanii i Korei). Podsumowując półroczny czas spędzony tam, mogę użyć jednego słowa: Warto! ;)

Magdalena Banaś – studentka IV roku kierunku lekarskiego

foto. Magdalena Banaś