Drzwi Otwarte w Collegium Medicum 04.04.2019 r.

Drzwi Otwarte w Collegium Medicum 04.04.2019 r.

4 kwietnia 2019 r. o godz. 10:00 odbędą się Drzwi Otwarte w Collegium Medicum. Spotkanie dedykujemy kandydatom, którzy chcieliby studiować na kierunkach medycznych prowadzonych w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Przygotowaliśmy szereg spotkań, które pomogą zainteresowanym studiami w CM UMK określić preferencje dotyczące przyszłej drogi zawodowej. Nasza Uczelnia oferuje 18 kierunków studiów na 3 Wydziałach.

Program zapowiada się niezwykle ciekawie:

 • spotkanie z Władzami Uczelni, czyli Uczelnia okiem profesora
 • zapytaj studenta, czyli spotkania z przedstawicielami wszystkich kierunków prowadzonych w Collegium Medicum UMK
 • pokaz niespodzianka przygotowany przez studentów ratownictwa medycznego
 • ciekawe warsztaty min. kurs szycia chirurgicznego; warsztaty ultrasonograficzne; warsztaty samodzielnego wykonywania kremów z półproduktów prowadzone przez studentki kosmetologii; „Poczuj się jak senior” - symulator odczuć starczych; kurs obsługi AED, nauka wkłuć, iniekcji oraz zakładania opatrunków
 • rekonesans po Uczelni - oprowadzanie po jednostkach dydaktycznych CM - pracownie, laboratoria, Centrum Symulacji Medycznych
 • medyczny escape room
 • pokazowa lekcja anatomii oraz zwiedzanie prosektorium (tylko dla osób 18+)* BRAK MIEJSC!
 • wszystko co chcielibyście wiedzieć o programie Erasmus+ 
 • spotkanie z doradcą zawodowym (Postaw na kompetencje! Czy wiesz, że najlepiej wykonywać zawód najbardziej dopasowany do naszych zainteresowań i naturalnych predyspozycji? Skorzystaj z pomocy doradcy, wypełnij test i dowiedz się jakie studia wybrać. Wejścia: 11:00-11:45 ; 12:00-12:45 ; 13:00-13:45)
 • loteria z nagrodami
 • po raz pierwszy na Drzwiach Otwartych: pokój zabaw sensorycznych, ścieżka sensoryczna, ruch rozwijający, emphaty dolls, smakoterapia, najciekawsze kursy i innowacje w Terapii Zajęciowej, punkt gier, które działają dobrze na ciało i umysł, króliczki sensoryczno-arteteraputyczne, malowanie kredą jak za starych dobrych czasów i wiele innych ;)
 • DKMS, czyli rejestracja potencjalnych dawców komórek macierzystych (możliwość rejestracji tylko dla osób pełnoletnich)Przypominamy, że w tym roku Drzwi Otwarte w Collegium Medicum odbywać się będą w 2 lokalizacjach:


I. Budynek audytoryjny (Biblioteki Medycznej), ul. M. Curie Skłodowskiej 9 w Bydgoszczy
 
sprawdź na mapie >>


II. Budynek dydaktyczny, ul. Łukasiewicza 1 w Bydgoszczy

sprawdź na mapie >> 


png
Ulotka 11.12 MB
png
Ulotka 21.3 MB


Więcej informacji znajdziecie na Facebook >>
oraz na Instagramie >>


Sprawdź nas! Zapraszamy!

*obowiązkowe zapisy dla pełnoletnich uczniów: promocja@cm.umk.pl

Drzwi Otwarte w Collegium Medicum plakat promocyjny                  

 Bliższe informacje można uzyskać u organizatora:
Dział Promocji i Informacji CM
Collegium Medicum w Bydgoszczy
ul. M. Curie Skłodowskiej 9
85-094 Bydgoszcz
budynek dydaktyczny patomorfologii, parter
tel. 52 585-38-19RODO fotPodczas Drzwi Otwartych w Collegium Medicum wykonywane będą zdjęcia oraz nagrania w celu opublikowania ich w materiałach promocyjnych i marketingowych Uczelni. W przypadku zdjęć ogólnych przetwarzanie wizerunku odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Uczelni, a w przypadku zdjęć indywidualnych na podstawie Państwa zgody, która wyrażona jest poprzez wyraźne działanie potwierdzające jakim jest uczestnictwo w wydarzeniu. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na publikację zdjęcia, pomimo chęci uczestnictwa w wydarzeniu, prosimy o poinformowanie o tym fotografa/kamerzysty wyraźnym gestem w trakcie wykonywania zdjęcia/nagrania.
pdfInformacja o przetwarzaniu danych osobowych682.62 KB