Bookcrossing w Collegium Medicum UMK

Bookcrossing w Collegium MedicumZ nowym rokiem 2019 w Collegium Medicum UMK będą krążyć książki. Oddajemy w Wasze ręce ciekawą inicjatywę. Bookcrossing to czytelniczce wyzwanie dla tych, którzy zechcą podzielić się swoją książką z innymi.

W czterech lokalizacjach naszego campusu - budynek „A” ul. Jagiellońska 13, budynek audytoryjny - ul. M. Curie Skłodowskiej 9 (budynek w którym mieści się również Biblioteka Medyczna CM), budynek Wydziału Farmaceutycznego ul. Jurasza 2, budynek dydaktyczny ul. Łukasiewicza 1, umieszczono regały gdzie nieodpłatnie będzie można wziąć książkę, albo ją zostawić. Stoi przed Wami czytelnicze wyzwanie, które pozwoli aby ciekawa waszym zdaniem literatura trafiła w ręce innych. Inicjatywa ta opiera się na popularnym bookcrossingu, który w niekonwencjonalny sposób popularyzuje czytelnictwo. Każdy kto przeczyta pożyczoną książkę będzie mógł przekazać ją dalej. Posłużą temu ustawione na uczelni regały, na których możecie zostawiać to co waszym zdaniem warto przeczytać.

Życzymy dobrej zabawy, a przy okazji wielu literackich zachwytów.