Dzień Babci i Dziadka w Collegium Medicum

19 stycznia 2019 r. (sobota) od 10:00 do 15:00 zapraszamy na bezpłatną akcję społeczną przeznaczoną dla osób po 60 roku życia.

Tego dnia będą wykonywane pomiary glukozy, ciśnienia, badanie składu ciała a studenci Collegium Medicum będą udzielać porad zdrowotnych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do przyniesienia własnych wyników badań.

Miejsce: Katedra Geriatrii, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, segment A, II piętro

Organizatorami akcji są Interdyscyplinarne Koło Naukowe Geriatrii i Studenckie Towarzystko Diagnostów Laboratoryjnych CM UMK.

Patronat nad wydarzeniem objęła dr hab. Marta Muszalik oraz prof. dr hab. Kornelia Kędziora-Kornatowska.

docxHARMONOGRAM WYDARZENIA15.37 KB

Serdecznie zapraszamy.