Targi Pracy Offerty 2018

TargiPracy201815 listopada 2018 r. w godzinach 11:00-16:00 w HSW Łuczniczka w Bydgoszczy odbędą się Targi Pracy.

Prawie 100 firm z różnych branż w jednym miejscu z ofertami pracy. Takiej okazji nie mogą przepuścić osoby, które szukają zatrudnienia i planują swoją karierę zawodową! Offerty 2018 organizowane są już po raz 13 przez Porozumienie Bydgoskich Biur Karier.
Inicjatywa ma na celu skrócenie dystansu między osobami poszukującymi pracy a pracodawcami. Wśród firm wystawiających się na imprezie znajdują się m.in. Belma, Stomil, Atos, Col Travel Poland, CGH, FRoSTA, Grupa Ciech, Klimat Solec, Metalkas, Mondi, Oponeo, OpusCapita, Pixel, PESA, Quad Graphics Europe, SDL i wiele innych.

Odwiedzający w tym czasie halę Łuczniczki będą mogli skorzystać ze wskazówek ekspertów w zakresie rekrutacji i doradców kariery w strefie konsultacyjnej, dowiedzieć się jak założyć i rozwinąć własną firmę.

Szczegółowe informacje dostępne są oczywiście na Facebooku

Zapraszamy!