Wampiriada

Niezależne Zrzeszenie Studentów UMK wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy zapraszają na kolejną odsłonę „Wampiriady”. Największa studencka zbiórka krwi odbędzie się 6 i 7 listopada na UMK w Toruniu oraz 13 listopada 2018 r. w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Listopadowa „Wampiriada” dedykowana jest Patrykowi Wernerowiczowi – studentowi Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, który walczy z ostrą białaczką i potrzebuje systematycznych transfuzji krwi.

W ramach „Wampiriady” krew będzie można oddać:

• 6 listopada 2018 r. w godz. 8:00-17:00 w Auli UMK (ul. Gagarina 11 w Toruniu)
  • 7 listopada 2018 r. w godz. 8:00-16:00 w Auli UMK (ul. Gagarina 11 w Toruniu)
  • 13 listopada 2018 r. w godz. 10:00-16:00 w budynku A Collegium Medicum UMK (ul. Jagiellońska 13 w Bydgoszczy)

Podczas zbiórki dla wszystkich oczekujących w kolejce do oddania krwi Polski Czerwony Krzyż Toruń przygotował pokazy udzielania pierwszej pomocy.

Wydarzenie na Facebooku

wampiriada 2018