Studenci Programu Erasmus+ w Collegium Medicum!

W ostatnich dniach powitaliśmy 33 studentów Programu Erasmus+, którzy przyjechali do nas z Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, Turcji oraz Włoch. Będą studiować na kierunku lekarskim, fizjoterapii, pielęgniarstwie oraz farmacji. W pierwszych zmaganiach z nową rzeczywistością pomagali im nasi studenci, którzy zgłosili się do programu Study Buddy. Powitaliśmy naszych gości tradycyjnie – chlebem i solą, a oni przywieźli masę smakołyków ze swoich krajów. Mamy nadzieję, że ich pobyt w naszej Uczelni to będzie wspaniała przygoda.

Studenci Programu Erasmus+ w Collegium Medicum UMK

Autor zdjęć: Aleksandra Laskowska