HR EXCELLENCE IN RESEARCH Inicjatywa Doskonałości – Uczelnia Badawcza YUFE Yerun
 

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski

Brązowy medal na Mistrzostwach Polski

Alicja MułykAlicja Mułyk, studentka studiów II stopnia na kierunku biotechnologia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy zajęła III miejsce na Mistrzostwach Polski Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym, które odbywały się w dniach 7-9 września 2018 r. we Wrocławiu. Zawody były organizowane przez Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego.

Tak swój udany występ relacjonuje nasza utalentowana studentka:
"Ponownie zdobyłam podium w trójboju. Zdobyłam brąz na Mistrzostwach Polski! To był mój pierwszy start w "klasyku" w tym roku. Start, którego bałam się pod wieloma względami najbardziej. Z moim obecnym stanem fizycznym i psychicznym dokonałam niemożliwego i pokonałam słabą ja! Całkiem niedawno zmieniłam trenera oraz team. Miałam zaledwie 5 tygodni na zrealizowanie nowego planu przygotowawczego i jednocześnie przygotowanie. Mimo wszystko udało się!"

Wyniki naszej studentki:
Przysiad 105 kg
Wyciskanie 57,5 kg
Martwy ciąg 120 kg
Bw: 46,5 kg

Gratulujemy!

Alicja Mułyk na Mistrzostwach Polski Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym Alicja Mułyk na Mistrzostwach Polski Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym Alicja Mułyk na Mistrzostwach Polski Seniorów w Trójboju Siłowym Klasycznym