Erasmus+ w Heraklionie

Jeśli zastanawiacie się czy skorzystać z możliwości jakie niesie ze sobą Program Erasmus+ przeczytajcie wypowiedź absolwentki Wydziału Lekarskiego – Justyny Władyki, która jest wielokrotną beneficjentką Programu. Krótki opis najlepszej z jej przygód:

“Erasmus w Heraklionie (Kreta) to jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu! Miałam możliwość sprawdzenia jak czuję się w totalnie innej kulturze (tak, grecki styl życia bardzo różni się od naszego i bardzo mi odpowiadał! :)) Podczas zajęć w szpitalu zawsze czułam opiekę zarówno lekarzy, jak i pozostałych studentów. Kreta to piękna wyspa, a 6 miesięcy to idealny czas na odkrywanie piękna tego wyjątkowego miejsca.”

Erasmus+ w Heraklionie foto Erasmus+ w Heraklionie foto Erasmus+ w Heraklionie foto Erasmus+ w Heraklionie foto

Fot. Justyna Władyka