Ostatni dzień rejestracji na studia!

budzik 350Maturzysto - kandydacie na studia w Collegium Medicum UMK

Dziś 9 lipca 2018 r. ostatni dzień rejestracji w systemie rekrutacji na studia stacjonarne I stopnia i jednolite magisterskie!
To Twoja szansa by w przyszłości zostać lekarzem, farmaceutą, fizjoterapeutą, ratownikiem medycznym, analitykiem medycznym... kształcimy w 17 dobrze rokujących na przyszłość zawodach!

Nie jesteś pewien jak dokonać rejestracji? Przyjdź do nas lub zadzwoń. Uczelniana Komisja Rekrutacyjna pomoże w prawidłowej rejestracji. W tym tygodniu Uczelniana Komisja Rekrutacyjna jest do Twojej dyspozycji w godzinach 8.00 - 16.00.

Informacje dotyczące rekrutacji na studia w Collegium Medicum UMK znajdziesz na stronie rekrutacja.cm.umk.pl

Uczelniana Komisja Rekrutacyjna
ul. Jagiellońska 15