Transplantologia - punkt widzenia anestezjologa, chirurga i prawnika

chirurdzy14 czerwca 2018 r. o godz. 16.00 Katedra Anestezjologii i Intensywnej Terapii wraz z Katedrą Chirurgii Ogólnej i Transplantologii oraz Kliniką Chirurgii Wątroby i Chirurgii Ogólnej serdeczne zapraszają lekarzy oraz studentów Collegium Medicum UMK na konferencję naukowo-szkoleniową pt. „Transplantologia - punkt widzenia anestezjologa, chirurga i prawnika”, która odbędzie się w sali konferencyjnej Hotelu „City”.

W programie:

• Transplantacja nerki
    - punkt widzenia chirurga - prof. dr hab. Zbigniew Włodarczyk
    - punkt widzenia anestezjologa - dr Beata Kościałkowska
  • Transplantologia wątroby
    - punkt widzenia chirurga - dr hab. Maciej Słupski
    - punkt widzenia anestezjologa - dr Zbigniew Szkulmowski
  • Czy istnieją granice transplantologii?
    - dr Waldemar Cyrankiewicz
  • Jak się bronić przed oskarżeniami?
    - punkt widzenia specjalisty prawa medycznego - dr hab. Justyna Zajdel-Całkowska, prof. nadzw. SAN
  • Fast Track w intensywnej terapii?
    - dr hab. Katarzyna Wawrzyniak

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Prosimy o wcześniejszą rejestrację on-line na adres mailowy Katedry Anestezjologii i Intensywnej Terapii: kikanest@cm.umk.pl