Piknik Naukowo-Rodzinny na Wyspie Młyńskiej

szpital pluszowego misia logoW imieniu organizatorów Bydgoskiego Festiwalu Nauki serdecznie zapraszamy na organizowany w niedzielę 27 maja 2018 r. Piknik Naukowo-Rodzinny na Wyspie Młyńskiej. W godz. 12.00-18.00 czeka na wszystkich małych i tych nieco większych moc atrakcji, pokazów, warsztatów, gier i zabaw. Obok ciekawych stanowisk przygotowanych przez bydgoskie Uczelnie zapraszamy na spotkanie z Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”, Fundacją Mam Marzenie, Fundacją Profesora Ciekawskiego, Akademią Wynalazców oraz robotami z Centrum Edukacyjnego RoboProject.

Pod namiotami Collegium Medicum UMK opatrzymy pluszaki, pokolorujemy dzieci, przebadamy rodziców!
Zapraszamy!

Zachęcamy wszystkie dzieci by zabrały na Piknik swoich pluszowych przyjaciół. Drzwi otworzy bowiem Szpital Pluszowego Misia. O dobry i kolorowy nastrój zadbają studentki kosmetologii, a przyszłe położne postarają się odpowiedzieć na każde, nawet najtrudniejsze pytanie ze swojej dziedziny. Studenci CM zmierzą ciśnienie i poziom glukozy we krwi.

Collegium Medicum UMK przygotowało bowiem najwięcej najciekawszych atrakcji ;)
Widzimy się więc w niedzielę na Wyspie Młyńskiej.
Do zobaczenia!

malujemy buzki