Juwenalia 2018

Juwenalia2018 logoTegoroczne Juwenalia Bydgoskie to wspólny projekt uczelni zlokalizowanych na terenie naszego miasta. Collegium Medicum UMK, Uniwersytet Kazimierza Wielkiego, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Akademia Muzyczna, Wyższa Szkoła Gospodarki oraz Wyższa Szkoła Bankowa w dniach 17-18 maja 2018 r. łączą swoje siły, zapraszając do wspólnej zabawy.

Decyzją władz Uczelni dni 17 i 18 maja 2018 r. są dniami wolnymi od zajęć w kampusie Collegium Medicum w Bydgoszczy.

Tradycyjnie w grafiku wydarzeń nie zabraknie koncertów, wydarzeń sportowych oraz spotkań towarzyskich.

Studenci Collegium Medicum szczególnie polecają integracyjną grę miejską „Scavenger Hunt CM UMK”, którą będzie można śledzić na Instagramie oraz mają w planach zorganizowanie Festiwalu Sportu AZS Collegium Medicum i UKW Bydgoszcz w najpopularniejszych akademickich dyscyplinach sportowych: piłka nożna, siatkówka plażowa, koszykówka oraz tenis ziemny.

Szczegóły programu Juwenaliów: http://juwenaliabydgoskie.pl/atrakcje/

Więcej info na FB: JuwenaliaBydgoskie

Warto wspomnieć, że Miejskie Zakłady Komunikacji Bydgoszcz dowiozą studentów na koncerty za darmo.

Partnerem wydarzenia Juwenalia Bydgoskie 2018 jest Miasto Bydgoszcz oraz Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Impreza objęta jest patronatem medialnym TVP3 Bydgoszcz, eska, express bydgoski. Za produkcję oraz najwyższe standardy bezpieczeństwa wydarzenia odpowiada Fundacja na Rzecz Integracji Środowiska Akademickiego Miasta Poznania „Jeden Uniwersytet”.

ZAPRASZAMY!

Partnerzy: