Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa

Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa - to tytuł cyklu spotkań zaplanowanych przez Katedrę i Zakład Muzykoterapii Collegium Medicum UMK, pod kierownictwem dr hab. sztuki muzycznej Wojciecha Pospiecha oraz fundację Dziecięce Grafitti. Celem cyklu muzycznych spotkań jest pobudzenie wyobraźni najmłodszych uczestników, terapia oraz wejście w stan harmonii. Pierwsze zajęcia 11 maja 2018 r. upłynęły w rytmie walca oraz kojących dźwięków gongu. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie na terenie uczelni przy ul. Świętojańskiej 20 w Bydgoszczy.

Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa, fot. 1 Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa, fot.2 Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa

Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa, fot. 4 Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa, fot. 5 Radosna terapia muzyką dla dzieci z Zespołem Downa, fot. 6

fot. Justyna Gapska