Cuda relaksacji, czyli metamorfoza po masażu relaksacyjnym grzbietu - bezpłatne warsztaty

masaż, grafika ilustracyjnaZakład Podstaw Fizjoterapii Katedry Fizjoterapii Wydziału Nauk o Zdrowiu wraz ze studentami ze Studenckiego Koła Naukowego zapraszają na warsztat "Cuda relaksacji - czyli metamorfoza po masażu relaksacyjnym grzbietu"

Masaż relaksacyjny to optymalny sposób na zmęczenie zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Szybkie tempo życia, codzienne problemy, napięcie psychiczne - wszystko to sprawia, że czujemy się przemęczeni i pozbawieni energii. Masaż relaksacyjny grzbietu jest idealnym zabiegiem na ciało i ducha. Zapraszamy na warsztat na którym zaprezentujemy i wykonamy masaż relaksacyjny grzbietu.

Zapraszamy osoby dorosłe, zarówno studentów Collegium Medicum, jak i mieszkańców naszego regionu.

Udział w warsztacie jest bezpłatny.

Ilość uczestników: 15 osób.

e-mail: katarzyna.strojek@cm.umk.pl

DATA: